fbpx

Powrót do działania! 4 proste kroki w PDF

Dawno mnie tutaj nie było… Ale czasem wszyscy potrzebujemy przerwy, refleksji i odpoczynku! Mam nadzieje, że Ty również dbasz o relaks swojego ciala i umyslu?

Jednak jak wrócić do siebie, do swoich planów, przyzwyczajeń… Jak wybudzić się z zimowego snu?

Być może tak jak ja niektórzy z Was mają problem z powrotem do aktywnej rzeczywistości po długich wakacjach lub chorobie. Czasem bardzo trudno jest się zmobilizować i odnaleźć ten motorek, który nas tak słodko napędzał.

Wybudzanie się z tak długiej stagnacji może być męczące, dołujące, demotywujące.
Ale warto pamiętać, że jeśli ciało lub umysł mówią nam śpij, odpoczywaj, odsuń się i w samotności odbuduj energię – to znaczy że tego właśnie potrzebujemy i to powinno stanąć na pierwszym miejscu. I nie szkodzi jeśli ten stan potrwa miesiąc, dwa, trzy… Zadbanie o siebie warte jest tej ceny.

Jednak z czasem przychodzi taki moment gdy nasze ciało się niecierpliwi, nasz umysł nudzi lub irytuje i dają nam znak, że już czas.
Tylko jak zacząć?!

Niektórzy z Was wiedzą, że ostatnie miesiące były dla mnie niezwykle wymagające fizycznie i psychicznie. Radość z małego cudu, który pojawił się w moim brzuszku połączony z bólem i smutkiem z powodu utraty ukochanej osoby. Do tego zima, mdłości, zmęczenie, zwątpienie i marazm.

Teraz gdy słońce wzeszło na niebie i wiosenny wiatr rozdmuchuje mi włosy zastanawiam się jak wrócić do swojej aktywnej, zainspirowanej, pomyslowej, silnej JA.

Zastanawiam się czy ktoś z Was potrafi zidentyfikować się z tym problemem i także szuka przyjemnej acz skutecznej ścieżki powrotu.

Poza praca nad motywacja i regularnoscia wazne jest rowniez organizacja, porządek i przejrzystość.

A wiec, aby pomóc Wam oraz sobie wyjść z tego mętliku myśli stworzyłam proste 4 kroki powrotu do działania i zwyczajów.

Zapraszam do darmowego PDF

Close Menu